Havai Fişek Gösterisi

ECO
Eco sınıfı havai fişek gösterileri firmamız  tarafından tasarlanan alanında  Ateşli Yeterlilik Belgesi sahibi uzman Ateşleyici tarafından  yoğun atışta ortalama 3 ila 4 dakika süre boyunca uygulanan havai fişek gösteri  programıdır. Bu havai fişek gösterileri genellikle doğum günlerinde, evlilik törenlerinde, sünnet düğünleri, evlilik tekliflerinde, 14 şubat sevgililer gününde tercih edilmektedir.

Bize ulaşmak için tıklayınız.

STANDART
STANDART sınıfı havai fişek gösterileri Ateşli Yeterlilik Belgesi sahibi uzman Ateşleyici tarafından tasarlanan yoğun atışta ortalama 5 ila 7 dakika süre boyunca uygulanan havai fişek gösteri paket programıdır. Genellikle evlilik törenlerinde, yeni yıl kutlamalarında, üniversitelerin bahar şenliklerinde konserler ve turnelerde, belediye festivallerinde, nişan törenlerinde, Asker uğurlamalarında tercih edilmektedir.

Bize ulaşmak için tıklayınız.

YOĞUN ATIŞ
YOĞUN ATIŞ sınıfı havai fişek gösterileri Ateşli Yeterlilik Belgesi sahibi uzman Ateşleyici tarafından tasarlanan yoğun atışta ortalama 10-12 dakika süre boyunca uygulanan havai fişek gösteri paket programıdır. Kullanılan malzemeler ile açık havada 10-12 km uzaklıktan rahatlıkla izlenebilir. Büyük gösteri olup yapılacak yer özenle seçilmelidir.

Bize ulaşmak için tıklayınız.

FULL YOĞUN ATIŞ
FULL YOĞUN ATIŞ sınıfı havai fişek gösterileri Yeterlilik Belgesi sahibi uzman Ateşleyici tarafından tasarlanan yoğun atışta ortalama 12 ila 13 dakika süre boyunca uygulanan havai fişek gösteri paket programıdır. Havai fişek gösterileri genellikle ödül törenlerinde, bayram kutlamalarında, şirket gecelerinde ve toplantılarında kongrelerde ve özellikle büyük düğünler ile orta büyüklükteki festivaller ve şenlikler için idealdir.

Bize ulaşmak için tıklayınız.

PROFESYONEL ATIŞ
PROFESYONEL ATIŞ sınıfı havai fişek gösteriler Uluslararası Organizasyonlar, Stadyum Gösterileri, 29 Ekim Havai fişek Gösterileri, Resmi Açılışlar ve Törenler için Müzik ile senkronize tasarlanan Dünya Klasmanında Gökyüzü Gösterileridir.

Bize ulaşmak için tıklayınız.