Canik Elite-s combat + Holosun HS507c V2 red dot + Olight Pl pro fener + Yüksek bel kydex kılıf

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Detay

TELEFON NO5446696229
İLMuş
İlçeBulanık
Ruhsat DurumuTaşıma Ruhsatlı

Açıklama

Bu tabancayla vuramayacağınız hedef yok!!!
Canik Elite-s combat + Holosun HS507c red dot + Olight Pl Pro fener + Warrenn yüksek gez arpacık + Co-witness optik plakası + 3 adet kapasite arttırıcılı şarjör + Yüksek bel kydex kılıf ve tcs pallas-c model şarjör klavuzu ile birlikte set-up halinde verilecektir..
Red dot Holosun marka hs507c v2 modelidir ve henüz türkiyede satışı buşunmamaktadır ve üstün özelliklere sahiptir, 10+2(gece görüş cihazı uyumlu) parlaklık ayarına sahip, 3 ayrı article (nokta, çember ve çemberli nokta) modu vardır. Üzerinde güneş paneli bulunur ve bir pille yaklaşık 5 yıl boyunca kesintisiz çalışabilir. 10 dakika hareketsiz kalınca uyku moduna girer ve shake awake özelliği ile hareket edince tekrar ışığını aktif eder, su geçirmez özelliğe sahiptir.

Fener Olight’ın en üst modelidir, 1500 lümen gücünde darbeli (strobe) modu bulunur ve şarjlıdır ve su geçirnezdir. Yanında şarj kablosu ve tüfeklerde de kullanılması için picatiny raylı butonu da verilecektir.

Kılıf, seviye 2 otomatik kilitli orjinal kydex’tir.

Tabancaya, yerli üretim olan en donanımlı tabancadır, salient arms’ın tasarladığı hafifletilmiş namlu, gez ve fiberoptik arpacık, magwell, çift taraflı sürgü tututcu, değiştirilebilir şarjör çıkarıcı ile birlikte düz ve geniş alüminyum tetik bulunuyor. Bir tabancadan beklenen her şeyi karşılayan modern bir set-up.
Tabancanın farklı zamanlarda çekilmiş fotoğraflarını ekliyorum, şuan kabzesinde kaydırmaz kabze kaplaması ve üzerine isteğe göre kolayca çıkarılabilen hogue marka ortopedik kabze mevcuttur.
Kutu içeriğini yazmaya gerek yok, her ilanda ekstra özellikmiş gibi yazıyorlar zaten 🙂

Parça fiyatlarına göz gezdirip detaylı bilgi için iletişime geçin lütfen.Yorumlar