COLT 1911 GOVERNMENT COMPETİTİON STAINLESS STEEL ( BEYAZ PARLAK ÇELİK RENK ) 5 INCH SIFIR CSS MOLDEL 45 ACP TÜM AKSESUARLARI İLE

9,500 $

Detay

İlAnkara
İlçeAnkara>GÖLBAŞI
Telefon+905011074524

Açıklama

ONELIKLE GENELLIKLE YURT DISINDA BULUNDUGUMDAN WHATSS UP UZERINDEN ARARSANIZ SEVINIRIM.

SIFIR TÜM AKSESUARLARI İLE KUTUSUNDA , COLT 1911 GOVERNMENT COMPETİTİON STAINLESS STEEL ( BEYAZ PARLAK ÇELİK MODELİ ) 45 ACP VE 7+1 İSTENİRSE 15 LİK ÖZEL ŞARJÖRÜ VE EL YAPIMI ÖZEL KILIFIDA MEVCUT .

YANINDA BİR ADET ORJİNAL ŞARJÖRÜ VAR AMA İSTENİRSE EK ÜCRET KARŞILIGINDA BİR SARJÖR DAHA VERİLE BİLİR VEYA 15 LİK ÖZEL SARJÖRÜ İLE ÖZEL KILIFIDA VERİLEBİLİR.

5 İNCH MAVİ KABZE VE ÖZEL OPTİK ARPACIGI İLE GÖRSEL AÇIDANDA MÜKEMMEL BİR SİLAH. AMERİKAN YAPIMI OLAN SİLAHIMIZ 45 ACP GİBİ ÇOK GÜÇLÜ BİR MÜHİMMAT KULLANMAKTA OLUP MKE DE MERMİ SIKINTISI OLMADAN 1000 LİK İSTİKAK RAHATLIKLA VERİLMEKTEDİR.

YAKLAŞIK 1100 GRM AGIRLIGINDA OLUP , KİLİTLİ MAKARA SİSTEMİ SAYESİNDE GERİ TEPMESİ ÇOK DÜŞÜKTÜR. AYRICA AVUÇ İÇİ EMNİYET SİSTEMİ SAYESİNDE OLDUKÇA GÜVENLİ BİR SİLAHTIR . DÜNYADA ENÇOK ÜRETİLEN SİLAH KASASI 1911 OLUP ASLEN PATENDİDE COLT FİRMASINA AİTTİR. FULL ÇELİKTEN YAPAILMIŞTIR BU YÜZDEN DE OLDUKÇA DAYANIKLI BİR SİLAHTIR .

HEM GÖRSEL HEMDE GÜÇLÜ BİR SİLAHTIR.