HK USP 12+1 VE 45 ACP YEDEK SARJÖRÜ KUTUSUYLA TEMİZ KULLANILMIŞ

4,500 $

Detay

İlAnkara
İlçeGÖLBAŞI
Telefon05054811593
Ruhsat durumuTaşıma

Açıklama

ÖNCELİKLE GENELDE YURT DIŞINDA OLUYORUM BU YÜZDEN LÜTFEN ÖZELLİKLE WHATSS UPTAN ARARSANIZ SEVİNİRİM.

Alman Heckler&Koch firması tarafından üretilen bir yarı-otomatik tabancadır. Ağırlık0,72 kg(şarjörsüz)Uzunluk194 mm Namlu uzunluğu108 mm Genişlik9 mm dir. 45 lik atan tabancalardan hem taktik olan hemde performansı en iyi olan silahların başında gelir . Silahımız 12+1 olup taktik bir silahtır . Sıfır denecek kadar temiz olup , şifreli kutusu ve yedek sarjörü ile verilecektir.

Silah ilk orijinal olarak .40 S&W ve 9mm Parabellum mermilerini kullanmak için tasarlandı ancak daha sonra .45 ACP kullanan varyasyonuda üretildi ve daha sonra da yeni bir varyasyon olan ve USP’ler arasında .357 SİG mermisini kullanan bir silahtır.

Ayrıca Amerikan Ordusu Özel Kuvvetleri’nin kullanması için silah ihraç edildi (kısmen ufak değişiklikler yapılarak) ve Amerikan Özel Kuvvetleri (Rangers, Navy SEALs, Delta Force vb.) tarafından da kullanıldı . Bu modelin yapılan testlerde önemli bir sorun yaşamadan 24.000’in üzerinde atış yapabildiği gözlemlenmiştir.

Kesinlikle 45 acp atan glocklardan daha başarılı bir modeldir.
Babadan ogula kalacak atışları mükemmel emniyet mandalı olan teliği horozlu sistrm ile çalıştıgı için oldukça yumuşak ve ergonomik bir silahtır .