DESERT EAGLE 50 EA permi ile getirilen Mark XIX – Stainless sabit Muzzle Brakeli ve p railli VE 500 adet hornady hollow point 50 ea ile

15,500 $

Detay

İlAnkara
İlçeGÖLBAŞI
Telefon+90501 107 45 24

Açıklama

ONCELIKLE GENELDE YURT DISINDA OLDUGUMDAN LUTFEN WHATSS UPTAN ARAYIN. BOYLECE DAHA SAGLIKLI KONUŞMUŞ OLURUZ. NORMAL ARAMALARI BU YUZDEN ACAMAYA BILIRIM .

DESERT EAGLE 50 EA permi ile getirilen Desert Eagle Mark XIX – Stainless sabit Muzzle Brakeli altta ve üstte aksesuar takılması için ray olan ve daha hafifletilmiş gövdeye sahip Türkiyede en fazla bir elin 5 parmagı kadar olan yeni versiyonu.

Mke ye bu model hiç getirilmemiş olup onlarla karşılanmaması gerekir.

sıfır olup , ayrıca çok özel ve bu silahı en iyi çalıştıran 500 adet hornady hollow point 50 ea mermside ek ücret karşılıgında verilecektir.

Yanında istenirse 4 adet silahın özel yay seti ( 2000 atımda degiştitilmesi tavsiye edilir ) 2 adet crom renk yedek sarjörü, lpa nın özel ayarlı gezi gezide ek ücret karşılıgında verilebilir.

permi ile getirilen Türkiyede yanlızca 5 adet olan Desert Eagle Mark XIX – Stainless sabit Muzzle Brakeli . Tepme azaltan sabit mz break ve çift yönlü taktik ray , hafifletilmiş gövde ve özel ayarlı lpa sport gez ile getirilmiş olup kutusu tüm broşürleri ve 1 adet siyah renk bira adet stainless beyaz renk yedek sarjörü ile getirilmiş olup fiyatı 15500 $ dır .

elimizde bu silahların en kaliteli yüksek grainli hornady hollow point 50 ea mermisi ve pekçok ek aksesuarıda bulunmakta olup full set yapabilme şansımız vardır.9 Temmuz 2022 06:56

Bu ilanın süresi doldu

İlan No N/A