Hastasından 2019 üretimi 5 yıl garantili sarsılmaz kılınc2000 mega yeni seri acil

4.650 TL

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Detay

TELEFON NO05541251509
İLSamsun
İlçeTekkeköy
Ruhsat DurumuTaşıma Ruhsatlı

Açıklama

Silahım 2019 üretimi özel silahtır. Diger seri üretim kampanya KILINC ları ile karıstırmayın. Özel üretim silahtır icra yayı ve mili degisik tetik grubu yarısmalar İcin düzenlenen k12 sport a aittir. Yani daha üst düzey bir silahtır. Manlusu yine yarısmalar İcin hazırlanmıs atım ömrü uzun olan ve sapması en düsük olan titanyum alasımdır. Hem ömrü uzundur. Hem uzun mesafe atışlarında merminin sapmasını etkiler. Birinci sınıf bir silahtır. Bizzat gidip ankaradan MKE den kendim teslim aldım.

Sıfırdır. Hic atılmamıstır. Kutusundan cıkmamıstır. Al satcı yada av bayii vs degilim. Memurum hastasıyım. Üzerime ruhsatlı sahsi silahımdir. Elimdeki silah fazlalığı sebebi ile nakit ihtiyacından satılıktır.
İsteyene beyaz olanlar da farklı kabze de verebilirim. Lütfen evrakı hazır olan arkadaslar arasın. Evrakı hazır olmayan. Yok yarın basvuracam yok obur gun dosyam cıkacak diyen lütfen Baska silaha baksın. Evrakını almıs elinde hazır olan arasın.

Birde lütfen sözleşmeli uzman er arkadaslar aramaz ise sevinirim. Normal uzman er as astsubay yada diger askeri personeller alabilir ama sözleşmeli uzman er arkadaslar Lütfen Baska silaha baksınlar cünkü Onların evrak isi cok Uzun suruyor minimum 6 ay sürüyor. Benin acil nakit ihtiyacım var o sebeple satıyorum yoksa askerimize canımız fedadır… Bastacısınız.

İsteyene farklı renk secenekleri sunabilirim.Suan MKE de sıfır fiyatı 4850 TL dir. Agustos ayından sonra 5500 TL yi geçeceği bilgisi verilmistir. MKE yi arayıp teyit edebilirsiniz… Silahım 2019 yapımı son versiyon Kılınç İn en iyi serisi olan mega serisidir. Daha eski silahlarla yada KILINC 200 lightler ile karıstımayın. Ve Silahım sıfırdır. Mke den yeni alinmistir. Tasima ruhsatıdır. Maddi sıkıntılardan dolayı satılıktır. Çok acildir. Yanında orjinal deri kılıfı hediyedir. Silâh kutusundan çıkmamıştır. Etiketi dahi sokulmemistir. Yedek şarjör temizlik kiti kutusu full set halinde sıfır duruyor. Acil satılıktır. Silah sıfırdır ilk siz açacaksınız sıfır silah. Elimde fazla silah olduğu için satılıktır.Kullanıcı İlanları

Yorumlar