Sig Sauer P210 Blue Helvetica – Özel Koleksiyon Silahı

26,500 €

Detay

İlAnkara
İlçeYenimahalle
Telefon+90 505 396 59 00
Ruhsat durumuTaşıma Ruhsatlı

Açıklama

— İletişim için lütfen WhatsApp üzerinden irtibat sağlayınız. —

Sig Sauer P210 Blue Helvetica

1991 yılında İsviçre Konfederasyonu’nun 700.kuruluş yıldönümüne ithafen Sig Sauer tarafından özel olarak ilk başta 700 adet üretilmesine karar verilen, sonrasında ise gelen yoğun talep nedeniyle dünya genelinde sadece 2000 adet ile sınırlı sayıda üretilen bir silah modelidir.

İsviçre’nin dünyaca ünlü ve tamamen orijinal titanyum alaşımlı parlak mavi renkli çeliğinden imal edilmiştir. Kabzesi fil dişi renginde; tetik, horoz, sürgü tutucu pimi ve üzerindeki diğer tüm işlemeler ise altın kaplama olarak tasarlanmıştır. 8+1 kapasiteli, 9 mm fişek atabilen, 125 mm namlu uzunluğuna sahip olan silah 850 gr ağırlığındadır.

Avrupa’daki silah koleksiyoncularında bile çok nadiren bulunabilen bu özel silah, çoğunlukla açık arttırma usulü ile özel müzayedelerde satılmaktadır. Tabanca ilk üretilen seridendir, sınırlı sayıda üretildiğinden ve de çok zor bulunabildiğinden gün geçtikçe değeri artmaktadır. Bu silahın seri numarası ise, bu özel tasarımın genel yapısına uyacak şekilde simetrik olarak üstten ve tersten her türlü görünümde aynı şekilde okunabilen 0690 dır.

Silah hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki link üzerinden tanıtım videosu izlenebilir.

— İletişim için lütfen WhatsApp üzerinden irtibat sağlayınız. —