Staccato P 2011

17,500 $

Detay

İlAnkara
İlçeÇankaya
Telefon05052514025
Ruhsat durumuTaşıma

Açıklama

STI Staccato P 2011, Amerika menşeili bir silah olup dünyada yaklaşık 1000 emniyet teşkilatının tercihi olduğu ifade edilen yeni teknoloji ürünü yüksek kaliteli bir tabancadır. Sadece kolluk kuvvetleri için mükemmel bir seçim değil, aynı zamanda hem kişisel savunma hem de müsabaka atışları için de harika bir silah durumunda olduğu kanıtlanmıştır. Bu sebeple özel olarak tercih edilerek, yurt dışı kamu görevi dönüşü Amerika’dan ithal edilerek geçen ay ülkemize getirilmiştir.

Bu model; isabet oranı, ergonomi, denge, taşıma ve kullanım kolaylığı, güvenlik ve sağlamlık vb. gibi tüm önemli fonksiyonlarda dünyada kabul görmüş üst sınıf bir silahtır. Bu silah hakkında internet üzerinde yayınlanmış incelemelere ve videolara lütfen göz gezdiriniz! Özellikle “geri tepme azaltıcı özel sistemi” sebebiyle isabet oranının mükemmel olduğunu göreceksiniz.

Silah çift emniyetli, magwelli, vidalı namludur. Hiç atış yapılmamış sıfır haldedir. 2 ad. 17, 1 ad. 20 mermilik 3 adet şarjörü, taşıma çantası vd. avadanlık ve kılavuzları ile birlikte verilecektir. Silah namlusu her silahta bulunmayan vidalı özellikte olduğundan kompansatör (fotoğrafta örneği mevcut) veya susturucu takılabilmektedir.