Bu silahın devir işlemi yapıldı lütfen aramayınız.

STACCATO P DPO OPTİC READY 9MM

15,500 $

Detay

İlİzmir
İlçeSelçuk,Torbalı
Telefon05058444839
Ruhsat durumuTaşıma-Bulundurma

Açıklama

Yurt dışı görevi dönüşü Amerika’dan ithal edilmiştir.El yapımı olarak Texas’ta üretilen silah hiç kullanılmamıştır.
Amerika’da binlerce kolluk kuvveti tarafından görev silahı olarak onay almış ve Texas Rangers ile US Marshals Special Operations Group (özel operasyonlar grubu) tarafından kullanılmaktadır.
25 yılı aşan bir süreden beri faliyetlerini yürüten STI firması , 2011 platformunda tasarlamış olduğu silahlar ile hem dinamik & Pratik atış dünyasına hem de kolluk kuvvetlerine hizmet vermektedir. STI ‘ ın başarısının sırrı 1911 platformu silahları çift sıra şarjör seçeneği , mükemmel bir malzemeye & işçilik kombinasyonu ile yeniden tasarlamasında yatmaktadır.Firma uzun yıllar boyunca aticilik camiasındaki bir çok şampiyonun tercihi olmuştur.
Geri tepme azaltıcı sistemi ile harika bir isabet oranına sahiptir. STI geliştirdiği namlu teknolojisi ve birçok silahta standart olarak bulunmayan ( STI RECOlL MASTER geri tepmeyi önleyen yay sistemi ) unsurlar ile tabanca kategorisinin Rolls Royce’u kabul edilmektedir.
Modeli P’dir ve bu profesyonel anlamına gelir. Güvenilir bir şekilde çalışan yüksek performanslı, görev, profesyonel taşıma ve kişisel savunma silahıdır.
Aynı silahın Taran Tactical firması tarafından modifiye edilerek Combat Master adıyla John Wick filmi için sınırlı sayıda üretimi yapılmıştır.
2 adet şarjörü vardır ve kapasitesi 17+1’dir.
Namlu boyu; 11,176 cm (4,4 inch)
Tam boyut; 20,32 cm (8 inch)
Boş ağırlık; 940 gr