TÜRKİYE’DE TEK – KIMBER STAINLESS RAPTOR II 9MM

13,000 $

Detay

İlANKARA
İlçeÇankaya
Telefon05541200052
Ruhsat durumuRuhsatlı

Açıklama

Türkiye’de tek! Koleksiyonluk!

Kimber 1911 Stainless Raptor II 9x19mm Tabanca

Stainless Raptor II serisi, 1911 modelleri arasında en benzersiz patentli tasarımlardandır. Mermi kolaylığı açısından özellikle 9mm olan modeli getirtilmiştir. -Lütfen Amerika’da dahi yarısı kadar değeri olan diğer Kimber modelleriyle karşılaştırmayınız-

Araba almak için satılıktır. Arabayla takas dilerseniz ilanınızı ya da araç bilgilerini whatsapp’tan gönderebilirseniz sevinirim.

Diplomatik görev dönüşü permi hakkı ile Amerika’dan ithal edilmiş olup, hiç atış yapılmamıştır. Sıfır kutusunda muhafaza edilmektedir.

Lütfen sadece ruhsat almaya haiz kişiler irtibata geçsin.

Kimber Stainless Raptor II Yarı Otomatik Silah, hızlı hedef tespiti, üstün isabet ve üstün güvenilirlik için performans artırıcı özelliklerle kişisel savunma için müsabaka standartlarında tasarlanmıştır. 9 fişek kapasiteli şarjöre sahiptir. Tabancada her türlü ışık koşulunda hızlı görüş sağlamak için Taktik Kama trityum gece nişangahları kullanılmıştır. Paslanmaz çelik çerçeve ve sürgü, tabancanın tüm gün vücuda yakın taşınmasından kaynaklanan korozyona karşı dayanıklıdır. Ön kayış ve sürgüdeki Raptor tırtıkları, damalı ana yay muhafazası ve zebraağacı kabza panelleri tabancanın genel operasyonel kontrolünü artırır. Belirgin bir çıkıntıya sahip uzatılmış kunduz kuyruğu kabza emniyeti, tutarlı bir yüksek kavrama sağlar; ve silahı kurulu ve emniyetli taşırken horozu korur, ateş ederken ise atıcının elinin sıkışmasını önler. Alüminyum müsabaka sınıfı tetik, hassas atış için temiz ve net bir şekilde ezilir. Tetik hızlı ateş sırasında kontrolü artıracak şekilde fabrikada ayarlanmıştır ve her iki elle çok yönlü emniyete kolayca ulaşılabilir. Müsabaka sınıfı namlu ve burç, tutarlı isabet için sıkı kilitleme sağlar.

Kimber Stainless Raptor II Yarı Otomatik Tabanca, hızlı ve çok iyi isabetli atışlar yapabilen, başparmak ve kavrama emniyetiyle belde taşımak için en uygun, en şık ve güvenilir 1911 modellerindendir. ABD’de üretilmiştir.10 Mayıs 2024 14:22

336 gün, 12 saat

İlan No 2026628c32031cdd