• Walter P22 TARGET
  • Walter P22 TARGET
  • Walter P22 TARGET
  • Walter P22 TARGET
  • Walter P22 TARGET

Walter P22 TARGET

İstanbul

30,000 TL (Sabit)

Tarih : 9 Temmuz 2021
image

Açıklama

Merhabalar silah kullanılmamış olup kutusunda 50 adet fişek ile birlikte verilecektir üst düzey hassasiyet, konfor ve performans arayanlar için uygundur geri tepmesi dip seviyede bir tabancadır.

Orijinalliğin en iyi hali. Bu ateşli silah, hem yaratıcılık hem de etkinlik açısından benzeri görülmemiş bir başarı tarihinin bir kanıtıdır.

Walther, ilk polimer çerçeveli yarı otomatik rimfire tabancası P22’nin piyasaya sürülmesiyle bir kez daha endüstride fırtınalar estirdi. Tutarlı güvenilirlik, zamansız stil, özellikler ve doğrudan satın alınabilirlik, bu seriyi mutlak standart olmaya itti. Değiştirilebilir sırt bantları ile desteklenen sınıfının en iyisi ergonomi,

P22’yi bugün mevcut olan *en konforlu* tabancalardan biri haline getiriyor. Ayrıca, çok yönlü bir şarjör serbest bırakma ve kayma güvenliği, bu tabancayı hem sağ hem de solak atıcılar için mükemmel hale getirir.

Windage ayarlanabilir gez ve çift etkili/tek etkili tetik gibi üstün özellikler, bu tabancayı sınıfında lider olarak sağlamlaştırmaya yardımcı olur. Son derece güvenilir P22, haşere kontrolünden eğlence amaçlı çekime kadar her şey için hazırdır. Bir çevre yangını için nadir bir özellik olan P22, Walther Efsanevi Ömür Boyu Sınırlı Garanti kapsamındadır. Bu tabanca, taktiksel bir atıştan üstün kalite ve performans arayanlar için birinci sınıf tabancadır.

silah ilan sitesi

Bir yorum yazın
Üst
Bize Ulaşın