Hoş geldin, ziyaretçi! [Üye OL | Giriş

silahalimsatim.com

30.000 TL

Walter P22 TARGET

  • TELEFON NO: 5354459739
  • İL: İstanbul
  • İlçe: Arnavutköy
  • Ruhsat Durumu: Taşıma Ruhsatlı
  • Listelenen: 9 Temmuz 2021 20:20
  • Süresi: 288 gün, 16 saat
image
imageimageimageimage

Açıklama

Merhabalar silah kullanılmamış olup kutusunda 50 adet fişek ile birlikte verilecektir üst düzey hassasiyet, konfor ve performans arayanlar için uygundur geri tepmesi dip seviyede bir tabancadır.

Orijinalliğin en iyi hali. Bu ateşli silah, hem yaratıcılık hem de etkinlik açısından benzeri görülmemiş bir başarı tarihinin bir kanıtıdır.

Walther, ilk polimer çerçeveli yarı otomatik rimfire tabancası P22’nin piyasaya sürülmesiyle bir kez daha endüstride fırtınalar estirdi. Tutarlı güvenilirlik, zamansız stil, özellikler ve doğrudan satın alınabilirlik, bu seriyi mutlak standart olmaya itti. Değiştirilebilir sırt bantları ile desteklenen sınıfının en iyisi ergonomi,

P22’yi bugün mevcut olan *en konforlu* tabancalardan biri haline getiriyor. Ayrıca, çok yönlü bir şarjör serbest bırakma ve kayma güvenliği, bu tabancayı hem sağ hem de solak atıcılar için mükemmel hale getirir.

Windage ayarlanabilir gez ve çift etkili/tek etkili tetik gibi üstün özellikler, bu tabancayı sınıfında lider olarak sağlamlaştırmaya yardımcı olur. Son derece güvenilir P22, haşere kontrolünden eğlence amaçlı çekime kadar her şey için hazırdır. Bir çevre yangını için nadir bir özellik olan P22, Walther Efsanevi Ömür Boyu Sınırlı Garanti kapsamındadır. Bu tabanca, taktiksel bir atıştan üstün kalite ve performans arayanlar için birinci sınıf tabancadır.878 görüntülenme

  

İD NO: 38760e884ce9c863

İLAN İLE İLGİLİ PROBLEM BİLDİRİNİZ

İsteğinizi işleme, Lütfen bekleyin....

Yorum Yaz

ÜYE OL yorum yazmak için üye olmanız gereklidir.