• YENİ NESİL GLOCK 17 GEN 5 MOS YURT DIŞINDAN İTHAL
  • YENİ NESİL GLOCK 17 GEN 5 MOS YURT DIŞINDAN İTHAL
  • YENİ NESİL GLOCK 17 GEN 5 MOS YURT DIŞINDAN İTHAL
  • YENİ NESİL GLOCK 17 GEN 5 MOS YURT DIŞINDAN İTHAL
  • YENİ NESİL GLOCK 17 GEN 5 MOS YURT DIŞINDAN İTHAL

YENİ NESİL GLOCK 17 GEN 5 MOS YURT DIŞINDAN İTHAL

Ankara

6,000 $ (Sabit)

Tarih : 26 Kasım 2021
image

Açıklama

Merhaba İsviçre’den kullanmak üzere ithal ettiğim GLOCK 17 GEN 5 MOS tabancamı satıyorum. Tabancayı kendim kullanmak için permi hakkı ile arkadaşıma getirttim ancak başka bi projem olduğu için satmak istiyorum. Tabancamın Dosyası Ankara’dadır devre hazırdır. Tabancanın özellikleri internette illaki bulunacaktır ancak ben ek olarak bir kaç şey söylemek istiyorum.
+ Öncelikle Glock’un GEN 5 yani 5.nesil tabancalarından bahsetmek gerekirse bir önceki nesile göre 35 farklı iyileştirme ile piyasaya sürülmüş bir nesildir. Kozmetik yeniliklerinin yanında gözle görünmeyen bir çok teknolojik yenilikte barındırmaktadır.
+ Glock 17 (9×19mm) dünyadaki en popüler polimer gövdeli tabancalardan biridir ve tam boy bir hizmet tabancasıdır. Taşıması kolay kullanımı basit ve güvenilirdir.  Özellikle orta ve büyük elli atıcılar için ideal bir kavraması ve yumşak bir atışı vardır.
+ Tabanca Glock 17 GEN 5 MOS modeli yani (modüler optik sistem) denilen hızlıve ve kolay şekilde reddot, dürbün vb  takmayı sağlayan modeldir. Piyasadaki neredeyse tüm marka ve model reddotlar ile uyumlu parçaları vardır.
+ Tabancada ekstra olarak;  orjinal gez ve arpacığı özellikle az ışıkta daha iyi refere vermesi için  tirityum gez ve arpacıkla değiştirilmiştir. (Orjinalleri yanında verilecektir) 2 adet şarjörüne  ek olarak 1 adet şarjör daha alınmış ve toplam 3 adet (17+1 kapasiteli) şarjörü bulunmaktadır.
+ Glock Markası ‘After Marketing’ konusunda dünyada 1 numaradır. Tabancayı ıstediğiniz gibi özelleştirebilir, Glock’a uyumlu yüzlerce  kılıf, reddot, klips, roni gibi birçok taktik ve pratik kullanım aparatı temin edebilirsiniz.
+ Son olarak fiyat konusunda satmak istediğimden olur bir fiyat yazıyorum. Maalesef Türkiye’ye permi ile tabanca ithal etmek hem permi sahibinin hakkı vermek hem vergiler hem tabanca bedeli arıca   kargo ambar vs göz önüne alındığında yüksek maliyetli bir iş.

silah ilan sitesi

Bir yorum yazın
Üst
Bize Ulaşın