Hakkımızda

2009 yılından bu yana kurulan web sitemizde ve Yetkili Av Bayi ve Silah Tamir Yeri Ruhsatı bulunun Silah Servisi isimli bayimiz olarak çeşitli markalarda Av Tüfekleri, Silah ile ilgili kılıf, şarjör ve silah aksesuarları, yine silah ile ilgili silah tamiri, silah üzerinde silahın özelliklerini değiştirmeden modifiye ve silah boyaması, silah tamiri gibi işlemleri kanuni olarak yapmaktayız.

Ayrıca silah ruhsat mevzuatlarını yakından takip ederek 91/1779 sayılı kanun ve buna bağlı yönetmelikte meydana gelen değişiklikleri, ruhsat almaya engel kişilerin hukuki işlemlerini yürütüyoruz.

Bayimiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşım sağlayan personellerimiz en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden yetkili av bayimiz, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

silah-servisi-2
ADRES Balmumcu, Barbaros Blv. No; 38/2, 34349 Beşiktaş/İstanbul
TELEFON (0212) 267 03 63
GSM 05322643896
Silah ruhsat takip ve her türlü hukuki işlemlerin çözümü için bize ulaşabilirsiniz.